Motoren Francoys
Motoren
Asynchrone motor
Siemens 1500T 160kW B3 400/690V IE4-315L - 1LE1604-3AB43-4AB4-ZL51
Siemens 1500T 160kW B3 400/690V IE4-315L - 1LE1604-3AB43-4AB4-ZL51
Siemens 1500T 160kW B3 400/690V IE4-315L - 1LE1604-3AB43-4AB4-ZL51
Artikelnummer 184956 Producentencode Siemens 1500T 160kW B3 400/690V IE4-315L - 1LE1604-3AB43-4AB4-ZL51
Leverbaar binnen 3 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 184956 |
| Producent | SIEMENS |
| Producentencode | Siemens 1500T 160kW B3 400/690V IE4-315L - 1LE1604-3AB43-4AB4-ZL51 |
| Energie-efficiëntieklasse | IE4 |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 400/690 V |
| Framesize | 315 |
| Vermogen [kW] | 160 kW |
| Bouwvorm | IM B3 |