Motoren Francoys
Motoren
Asynchrone motor
LEROY SOMER IE3-LSES 80LG - 1,1kW-3000T/MN-230/400V-B14FT100
LEROY SOMER IE3-LSES 80LG - 1,1kW-3000T/MN-230/400V-B14FT100
LEROY SOMER IE3-LSES 80LG - 1,1kW-3000T/MN-230/400V-B14FT100
Artikelnummer 139494 Producentencode 4910142
Leverbaar binnen 3 werkdagen
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Datasheet(s)
Eigenschappen
| Artikelcode | 139494 |
| Producent | LEROY SOMER |
| Producentencode | 4910142 |
| Energie-efficiëntieklasse | IE3 |
| Toerental | 3000 T |
| Spanning | 230/400 V |
| Framesize | 80 |
| Vermogen [kW] | 1.1 kW |
| Bouwvorm | IM B14A |