Motoren Francoys
Motoren
Monofasige AC-Motor
FRAMO MONO - 71A - 0,25kW - 1500T- 230V -B3 - Permanente condensator
FRAMO MONO - 71A - 0,25kW - 1500T- 230V -B3 - Permanente condensator
FRAMO MONO - 71A - 0,25kW - 1500T- 230V -B3 - Permanente condensator
Artikelnummer 156962 Producentencode ABS 71A -4 0,25
Snel leverbaar
Kan afgehaald worden op: 18-05-26
Kan afgehaald worden op: 18-05-26
Snelle levering
Veilig online betalen
Veilig online betalen
Eigenschappen
| Artikelcode | 156962 |
| Producent | FRAMO |
| Producentencode | ABS 71A -4 0,25 |
| OnlineBE | Ja |
| Toerental | 1500 T |
| Spanning | 230V V |
| Framesize | 71 |
| Vermogen [kW] | 0.25 kW |
| Bouwvorm | IM B3 |